درباره ما

درباره  فروشگاه کاژک بیوتی

مجموعه کاژک بیوتی فعالیت خود را در حوزه ی واردات و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی اوایل سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است. و به لطف استقبال ورضایت  شما عزیزان از محصولات برای دسترسی و آشنایی شما با تمامی محصولات مجموعه در سال ۱۳۹۸ پیج اینستاگرام شرکت راه اندازی شد و خوشبختانه مورد استقبال قرار گرفت از آنجای که پاسخگویی در اینستاگرام با توجه به افزایش درخواست ها گاهی با تاخیر انجام میشود، به درخواست شما عزیزان فروشگاه اینترنتی کاژک بیوتی در سال ۱۳۹۹ راه اندازی شد . 

خدمات فروشگاه اینترنتی کاژک بیوتی

۱-واردات محصولات بهداشتی و آرایشی
۲-فروش عمده و جزیی محصولات بهداشتی وآرایشی
۳-مشاوره رایگان برای آشنایی با محصولات 
۴-آموزشهای لازم جهت شناخت انواع پوست و مراقبت های لازم

مشاوره واتس اپ
رهگیری مرسوله ها
اینستاگرام

جدیدترین ها در مجله کاژک

من چه نوع پوستی دارم؟ شناخت انواع پوست و شیوه مراقبت از آن‌ها

من چه نوع پوستی دارم؟ شناخت انواع پوست و شیوه مراقبت از آن‌ها
چند نوع پوست وجود دارد؟ به طور کل ۵ نوع پوست داریم: معمولی، خشک، چرب، ترکیبی و حساس. دانستن نوع پوست به شما این آگاهی را می‌دهد که چطور با جوش صورت، آکنه، خشکی پوست و پاکسازی پوست برخورد کنید. انوع پوست معمولا بر اساس ژنتیک شکل می‌گیرند، اما عادت‌های روزمره و رفتار ما با پوست‌مان و شرایط محیطی بر تغییر نوع پوست تاثیر گذار است. برای آگاهی از روش های تشخیص نوع پوست در خانه، مراقبت از پوست چرب و حساس یا انواع دیگر پوست و درمان حساسیت پوستی این مقاله را تا انتها بخوانید.
برای شناخت انواع پوست ابتدا باید تمام چیزهایی را که قبلا شنیده‌اید فراموش کنید؛ حرف‌هایی که آرایشگرتان بیان کرده، حرف‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی خواندید یا حرف‌هایی که دوست قدیمی‌تان به شما گفته است را فراموش کنید. چرا که احتمالا با این حرف‌ها شما را گیج کرده یا فقط برای فروش محصولات‌شان تبلیغ کرده‌اند.